درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما
چسب پارکت

هگزافیکس

گره‌خوردن نام «هگزافیکس» و «پارفیکا» سبب می‌شود که قبل از هر توضیحی درموردِ «چسب هگزافیکس»، این محصول کارا و با کیفیت، با مجموعه «پارفیکا» و روند انتخاب هگزافیکس توسط این شرکت تولیدکننده چوب و پارکت به‌صورت مختصر آشنا شویم.

پارفیکا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت چوب و پارکت، در سال ۱۳۷۱ با مجوز صنایع استان تهران آغازبه‌کار کرد. از آنجایی که کیفیت در این صنعت، افزون بر استانداردها و الزامات کیفی تولید پارکت به عامل مکمل و مهم‌تری همچون کیفیت چسب وابسته است، پارفیکا سال‌های سال بهترین چسب موجود در بازار یعنی «چسب پلی اورتان هنکل، تومسیت ویژه پارکت» را برای نصب پروژه‌های خود برگزید. 

شوربختانه در سال‌های اخیر به‌خاطر تحریم این محصول خاص، واردات آن قطع شد. ازاین‌رو پارفیکا با مشورت کارشناسان این حوزه و دقیقاً با همان فرمولاسیون، چسب هگزافیکس را جایگزین هنکل کرد. چسبی که از مرغوب ترین مواد وارداتی غیرچینی  تولید می‌شود و در حال حاضر حتی قوی‌تر از تومسیت هنکل است. 

بنابراین اگر برای سال‌های متمادی، شرکت پارفیکا برای نصب پارکت‌های خود پشتوانه کیفیت هنکل را در کارنامه داشت، حالا پشت‌گرمی و اعتبارش همچنان با چسب هگزافیکس و این شعار محقق می شود: 

«هگزافیکس؛ چسبی برای تمام فصول و مطمئن برای تمام مکان‌ها»

هگزافیکس؛ دنیای چسب و چوب